Uzaicini Ziemassvētku vecīti ciemos!
Sirds silta tikšanās mājās un darbā!

Atnākšu ciemos pie Tevis!

Īstu Ziemassvētku noskaņu man parasti sagādā tikšanās ar Tevi. Tas ir sajūtu piepildīts mirklis - no sirds izrunāties kā mums abiem gājis, uzklausīt tavas nākamā gada ieceres un sarūpēt tev svētku dāvanu!

Ziemassvētku brīnums būs! Tev atliek tikai mani uzaicināt ciemos!

Ar lielu prieku izbridīšu caur lielajām un baltajām sniega kupenām, lai nokļūtu pie tevis uz:

 • MĀJĀM,
  Kopā ar ģimeni sirsnīgā noskaņā kopā dalīšu dāvanas, uztaisīsim ģimenes bildi un uzspēlēsim kādu rotaļu. Varu atbraukt gan Ziemassvētku vakarā, gan arī citā dienā un laikā. 
 • BIROJU
  Iepriecināšu Tavus kolēģus un klientus. Kopīgi nofotografēsimies, aprunāsimies un visādi izdarīsimies lai būtu svētku noskaņa. Un pats svarīgākais -  paslavēšu tavus kolēģus par cītīgo darbošanos.
 • KORPORATĪVO BALLĪTI 
  Kā goda viesies! Pasākumam piešķiršu patiesi baltu un sirds siltu Ziemassvētku sajūtu. Varam ieplānot īpašu uznācienu, kopīgu dziesmu un daudz ko citu, lai pasākumā valdītu prieks un svētku sajūta.
 • BĒRNUDĀRZU un SKOLU
  Kopā ar bērniem sajutīsim brīnumu mirkli! Ziemassvētku vecītis nav jokdaris, bet vieds vīrs, kurš uzklausa un samīļo katru mazo sirsniņu. Uzspēlēsim kādu spēli, aprunāsimies par saviem labajiem darbiem un nedarbiem. Dalīšu dāvaniņas harmoniskā un sirsnīgā atmosfērā. 
 • PILSĒTAS vai CIEMA EGLĪTES IEDEGŠANAS SVĒTKIEM 
  Katra ciema un pilsētas sirds iepukstas straujāk, kad tiek iedegta galvenā egle kopā tevi un taviem kaimiņiem .

Pieteikt ciemošanos!

Lai uzaicinātu mani pie sevis ciemos, tev jāuzraksta man vēstule.

UZAICINĀT